Autorské šperky

28 Pro

Autorské šperky

Chtěli jste někdy vypadat ve společnosti lépe ? Někdo je spokojený sám se sebou a stačí mu jaký je. Jiný však chce být něčím zajímavý a nebo něčím obohacen. Toho, že ve společnosti vypadáte lépe se dá docílit mnoha způsoby. Můžete třeba nosit jisté značky oblečení, které zapadají mezi ty dražší kousky a působit tak, že jste ve společnosti alespoň na oko něco více. Někdo pro to, aby byl zajímavější jde a nechá si něco vytetovat.

sperky procitene energii

Jeden si nechá tetování dát na vcelku normální místa, kde moc nevyčnívají, jako je třeba noha a podobně. Jiný se zase nechá potetovat na místech, kde tetování nejvíce vyčnívá, třeba na předloktí nebo na i na hlavě. Ne každý se však chce nechat potetovat a proto je vhodné najít si alternativní způsoby jak být zajímavějším. Můžete si třeba zakoupit nějaké šperky. Autorské šperky by měli být hlavně co nejvíce originální, když nebudou ztrácí to efekt. Přece když všichni budou mít stejné šperky jako Vy, asi už nebudete tolik vyčnívat. Autorské šperky jsou právě nad míru originální a můžou v nich být vcítěny různé energie. Například energie lásky, spojení, či vzpomínky.

penize znak zamoznosti

Tyto šperky náramně ztělesňují jejich nositele. Každý, kdo takový šperk má si v něm najde to své. Každý z těchto šperků bude mít pro svého nositele nad míru důležitý význam, který můžete dát ven najevo světu, a nebo naopak si jej nechat jen pro sebe. To už, ale záleží na Vaší povaze. Neničte své tělo tetováním jen pro to, aby jste někoho ve společnosti zaujali. Zaujměte tyto lidi jinak, například účesem a nebo si pořiďte nějaký procítěný šperk, který Vás může rázem pro lidi udělat zajímavějším, a nebo minimálně bohatším. Zkuste si, jaký je to pocit, mít něco své a vypadat lépe. Ve světle Vaší zámožnosti a energií, kterou budou šperky nabité si získáte přízeň mnoha blízkých z Vašeho okolí, nebo i cizinců.

By