Rubrika: Výrobky

6 Kvě

Vánoční dekorace z vlny

Dekorační předměty si všichni pořizují proto, aby si zpestřili svůj interiér a exteriér určitým druhem elegance, útulnosti, ale i atmosférou, kterou v sobě mají. Příznačné pro nadměrné nakupování dekorací je právě období Vánoc, díky kterému máte nespočet možností k tomu, jak si vyrobit vlastní dekorační předměty a být naprosto originální.

Vyzkoušejte například výrobky z vlny, která je pro Vánoce tématická a naprosto šikovným pomocníkem.
dekorační kuličky

Visící dekorace, ale i ozdoby na stromeček

Abyste docílili toho nejlepšího efektu, za co nejméně peněz, budete k výrobě vašich ozdob potřebovat:

– lepidlo

– vlnu (různé barvy a tloušťky)

– třpytky nebo sprej

– balónky

– párátka

– spoustu novin nebo starého papíru

Nejedná se o žádné drahé předměty, takže vás nákup vyjde poměrně levně vzhledem k tomu, co vše z nich vyrobíte.

Na vánoční ozdoby na stromeček si připravte koule z papíru. Ten můžete nastříkat sprejem (barvu si zvolíte sami) a pomocí vlny, kterou namočíte do lepidla smíchaného s vodou, koule důkladně omotáte a necháte jich volně uschnout.
modrá a šedá vlna

Vaše papírové baňky se budou na stromečku ještě více vyjímat, pokud jich po uschnutí přetřete lepidlem a posypete třpytkami.

Při výrobě visících dekorací si budete muset trochu vyhrát. Nafoukněte si balónek do tvaru kouličky a omotejte ho po všech stranách provázkem z vlny, který namočíte do lepidla smíchaného s vodou a třpytkami. Nechte kouli uschnout alespoň dva dny, pak balónek propíchněte a opatrně vyjměte.

Kromě klasických koulí si můžete vyrobit hvězdu, díky předlohy, kterou si nakreslíte na polystyrén. Pomocí párátek, kolem kterých omotáte hvězdu z každé strany vlnou, si vytvoříte nádhernou dekoraci do vašeho domova. Nezapomínejte však všechny ozdoby nechat důkladně usušit.

Tímto stylem si můžete vyrobit i stromeček, sněhuláka nebo jakýkoliv vánoční motiv, pokud barevně obměníte vlnu, kterou budete používat.

10 Led

Parkování pod střechou


Máte rádi svoje auto?
Ne každý má auto za několik set tisíc korun, ale to neznamená, že nemůže mít rád svoje auto i o mnoho levnější. Každý si zkrátka pořídí to, co je pro něj dostupné. Ale ani to, že má něco levné auto neznamená, že musí jezdit s poškozeným lakem od vandalů nebo třeba i vlivem počasí. Takové slunce, kroupy nebo i ptačí trus dokáže udělat s lakem pořádnou paseku. Kdo by chtěl jezdit s autem, které má poškozený lak? Každý je rád, když jsou jeho věci v dobrém stavu.

dřevěná pergola

Parkování pod širým nebem není nejlepší řešení, ale ne každý má možnost parkovat pod střechou. Pokud nemáte možnost postavit si garáž, ale zároveň nechcete mít auto jen tak venku, můžete si na svou zahradu postavit třeba levný přístřešek na auto. Vyrábíme je z masivního dřeva s povrchovou úpravou, díky které vydrží mnohem víc než dřevo bez úpravy. Kromě přístřešků u nás najdete i

– Altány
– Pergoly
– Dřevěné zástěny

rezavé auto

Všechny naše výrobky najdete v provedení stavebnice, což znamená, že si je sestavíte sami doma tam, kde je chcete mít. Celá stavebnice obsahuje kompletní stavbu – nejen dřevěné části, ale i spojovací materiál, ukotvení a střešní krytinu. Některé součásti si můžete vybrat přímo online. Přístřešek si můžete postavit k domu nebo samostatně, to záleží na vás. Důležité je mít dostatek prostoru pro stavbu. S naším přístřeškem budete moct parkovat svoje auto pod střechou, a budete mít jistotu, že vám ho neponičí žádné počasí. Ušetříte si nejen starosti s případným běháním po pojišťovně, ale hlavně nervy a čas. Předejít poškození auta je snadné, pokud máte dům s pozemkem, neváhejte. Léto se pomalu blíží, a s ním i rozmary počasí. Pokud byste montáž nezvládli, můžete si u nás objednat montáž našich výrobků na klíč, a cenu vám spočítáme individuálně. Vylepšete svoji zahradu a objednejte si kvalitní dřevěné výrobky od stabilního výrobce.

31 Pro

Zábavná hra

Jako dítě jsem velice ráda hrála videohry a potom taky PlayStationy. A to byly takové začátky her, které se hrají už i nyní. Například hry na počítačích anebo dalších herních konzolích. Taky podle mého názoru vy se v tomhle taky vyznáte, protože jste jistě už taky mladší ročník, než jsem já. A mě hodně hraní her na videohrách bavily. Nikdy nezapomenu na populární Mario na videohrách anebo na tanky. To opravdu byly skvělé hry a nikdy na něj nezapomenu. Taky nikdy nezapomenu na takové ty naše dětské a sourozenecké hádky, vždycky když jsme se hádali, když jsme si neměli s kým hrát.

Pěkné Minecraft prasátko.

Protože jsme doma videohry měli jenom jedny, ale sourozence jsem měla ještě další dva. A to byly všechny ve stejném věku, podobném, jako mám já. Takže všichni chtěli hrát videohry anebo PlayStationy. A později, o několik let později jsme hráli na počítači. A to hlavně hru Minecraft Server Hosting mod. Líbilo se mi, že hra Minecraft Server Hosting Mod je opravdu skvělá hra, která má dobré preference a je na skvělém serveru. Je to perfektní hra pro všechny, kteří se nechtějí doma nudit. Navíc tuto hru můžete hrát taky jako skupinově, protože je to už kvalitnější hra než jenom na videohrách.

Minecraft je zajímavá hra.

A taky jsem se později dozvěděla, že dokonce hru Minecraft Server Hosting mod hraje taky můj syn a, kterému je šest let. Byla jsem docela překvapená, jak je můj jsi mi chytrý, že pochopil, o čem tato hra je a jak se musí hrát. Je opravdu prima, že nějaké počítačové hry a další vzdělávají děti, takže jsem ráda že i můj malý syn hraje hru Minecraft Server Hosting mod. A hraje různé hry na počítači jako třeba například další hry, u kterých se vzdělává, takže jsem docela pyšná máma, že se synovi líbí taky logické hry. Znám taky mnoho dětí, které hrají třeba taky střílečky, které zase nemám ráda já, ale mě tohle nevadí. jsem ráda, že se synovi líbí kvalitní a logické hry, jako zmíněný Minecraft.

10 Lis

Chutná whisky

Vždycky jsem chtěla mít doma něco pěkného. A taky opravdu by se mi nelíbilo, kdybych se něco musela pořídit, co by se mi vůbec nelíbilo Teď vy se možná ptáte, proč bych si pořizovala něco, kdyby se mi něco nelíbilo, ale věřte mi, že takové případy jsou. A nejhorší na tom je, když vás třeba někdo do něčeho nutí, a vy to nechcete udělat. To je potom veliká smůla, protože jak to potom vysvětlíte někomu, koho máte rádi, že se vám jeho nápady vůbec nelíbí. Věřte mi, že se to velmi těžko vysvětluje a nejhorší na tom je, když se jedná o velmi blízkého člověka.

Mám pěkné sklenice.

Tohle se mi stalo, když mi moje máma a taky můj otec oba dva nutili, abych si pořídila nějaké hrnce do kuchyně na vaření. Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo, když jsem je musela odmítnout, protože oni mi ukázali takové hrnce, které se hodily možná do roku raz dva tři. Proto jsem rodičům nějak jemně a opatrně pověděla, že by se mi tohle vůbec nelíbilo, že mám úplně jiný styl. A to samé, třeba když jsem kupovala sklenice na víno anebo sklenice na whisky. Mám ráda takové sklenice na víno, které jsou štíhlé a vysoké. A zase sklenice na whisky mám ráda takové, když to takové buclaté a hodně vyřezávané.

Whisky mám ráda.

Byla jsem opravdu ráda, když jsem tyto sklenice našla na webové stránce sklenenyshop.cz, kde je nakupoval velice často můj bratr. Můj bratr má taky velice kvalitní sklenice na víno, takže jsem si řekla, že bych takové buclaté sklenice na whisky chtěla taky. Navíc se mi líbí, když jsou těžké a mají velice silné skleněné jednoho. A komu by se takové sklenice na whisky https://www.sklenenyshop.cz/sklenice-na-whisky/ nelíbily! Taky by se mi líbily sklenice na whisky, kdyby byly opravdu z kvalitního broušeného skla, které vypadá velice elegantně a vlastně ono je také téměř nerozbitné. A taky sklenice na whisky pořídíte v mnoha typech a taky tvarech. I ceny se samozřejmě různí.

19 Čvn

Kolagen je něco, co nemá chybět

Jsou věci, které mohou postupem věku člověku chybět. Příkladem je kolagen. I něco takového, jako je kolagen a to i přesto, že by to někteří nečekali, je pro naše tělo něco, co je potřeba. Naneštěstí existuje mnoho možností, jak se dá něco takového doplnit. Člověk si musí jen najít to, co pro něj bude tou nejlepší možností, aby se příliš netrápil, když bude muset něco takového konzumovat. Jednou z možností, které lze využít, je kolagen, který se prodává v podobě tablet. Ne každý je ale schopný tabletu polknout a tak je potřeba najít takovou možnost, která bude pro daného člověka tou nejlepší.

lidské nehty

Pokud by vám vyhovoval kapalný kolagen, určitě byste dané možnosti měli využít. I něco takového se dá pořídit. Pokud člověk hledá něco, co by pro něj bylo ideální, měl by hledat tak dlouho, dokud něco, co pro něj bude tím nejlepším, nenajde, protože jen tak budete mít jistotu, že do sebe něco takového dostanete a tím se vše, co se týká vašeho stavu, zlepší.

Dá se zakoupit například kolagen na vlasy, který se dá velmi snadno na vlasy nanést. Je ale potřeba počítat s větší spotřebou vody, protože je potřeba si vlasy prve umýt, nějakou dobu počkat, nanést kolagen a ten po určitém čase opět spláchnout. Někomu něco takového může vyhovovat, ale jistě se najdou i tací, kteří z něčeho takového příliš nadšeni nebudou.

fénování vlasů

Živý kolagen je něco, co je rozhodně dobré. I vy byste měli zvážit využívání kolagenu, protože se tím mohou zlepšit některé části na vašem těle.

Pokud by vás zajímalo, co všechno může něco takového ovlivnit, měli byste si udělat čas a prohlédnout některé weby, které vás budou informovat o tom, na co všechno má takový kolagen vliv. Je toho opravdu mnoho, takže je dobré se na něco takového připravit. Jistě budete překvapeni tím, co všechno zjistíte. Jeden by ani nečekal, že právě kolagen ovlivňuje tolik věcí.

14 Čvn

Odstranění nečistot z vody

Bazénový vysavač je jedním z velmi důležitých pomocníků při údržbě vody. Jak jistě dobře víte, aby se Vám ve vodě ve vašem koupání nemnožily bakterie a řasy, je důležité udržovat kvalitu vody za pomocí přípravků pro údržbu vody. Hlavní je mít ve vodě neustále dostatek aktivního chloru a samozřejmě srovnané PH vody. Ovšem údržba vody není jen o odstraňování bakterií či řas, ale také o odstraňování mechanických nečistot, které se dostanou do bazénu v průběhu jeho používání na tělech plavců či vlivem přírody. V průběhu koupání do vody napadají listy či jehličí z okolních stromů, na nohou plavci přinesou do vody kousky trávy, květin, hlíny či písku a také se na hladině utopí spousta různého hmyzu. A těchto nečistot se také potřebujete, co nejrychleji zbavit, než nadobro znečistí Vaše koupání.

nádherně čistá voda

Bazénový vysavač je řešením tohoto problému. Pokud chcete udržet dno a stěny Vašeho koupání dokonale čisté, tak si jistě vyberete některého pomocníka z velké nabídky vysavačů. Dnes najdete na trhu jak běžné ruční vysavače vhodné hlavně pro čištění malých bazénů, které jen připojíte za pomocí hadic k filtraci a pomocí teleskopické tyče s nimi jezdíte po dně, tak také poloautomatické či zcela automatické modely, které jsou vhodné pro střední a velké bazény, a které už se po připojení k filtraci postarají o všechno sami nebo i takové které stačí pouze vhodit do bazénu a zapnout a postarají se o naprosto o všechno úplně sami, protože už mají i vlastní sběrný koš, takže je nemusíte připojovat k filtraci.

potápění v bazénu

Proto neváhejte a pořiďte si i Vy tohoto skvělého pomocníka, protože čistota vody je opravdu velmi důležitá a jen síťkou všechny nečistoty nevylovíte. Nechte Vašeho nového kamaráda, ať se postará o dokonalou čistotu vody a Vy si jen užívejte koupání se svou rodinou v pohodě v klidu po celé léto.

14 Kvě

Maca – kouzelná rostlina

Maca, nebo chcete-li Lepidium meynii, je rostlina pěstovaná v Jihoamerických Andách. Můžete ji rovněž znát pod názvem peruánský ženšen. V místě svého výskytu je běžně používána jako potrava, má však i léčebné účinky. Ty se získávají především z kořenu Macy, který obsahuje esenciální aminokyseliny tělu tolik prospěšné, spoustu vitamínů, vápník, železo, draslík, uhlovodany, vlákninu, a mnoho dalšího. Jaké jsou její účinky, a kde ji sehnat?

bylinný čaj

Maca v boji proti neplodnosti

Maca je často využívána v boji proti neplodnosti, a to jak u mužů, tak i u žen. Obsahuje totiž fytoestrogeny, které se podílejí na harmonizaci menstruální cyklu. U mužů pak posiluje přirozenou sexuální touhu, výdrž, a rovněž erekci.

Psychické zdraví

Maca se také využívá k léčbě stresových poruch, které jsou často způsobeny nedostatkem vitamínů a minerálů. Má úchvatné účinky na psychickou pohodu, vyrovnanost, a rovněž je dobrá v boji s únavou.

Lepší sportovní výkony

Dalším benefitem užívání Macy je zlepšení sportovních výkonů. Díky vysokému obsahu pozitivně účinkujících látek podporuje růst svalové hmoty, a také celkovou fyzickou vytrvalost. Dodává energii a poskytuje tělu potřebnou regeneraci, tudíž ji užívá jako doplněk stravy velké množství aktivních sportovců.

žena běhá

Kde ji sehnat?

U nás se Maca sice nepěstuje, můžete ji však sehnat v různých formách. Pro ženy jsou pak ideální čaje, které lze zakoupit například v lékárně, a slouží k úpravě menstruačního cyklu, v případě, že žena nemůže otěhotnět. Účinky maca čaje působí dobře i na psychiku, a tak není od věci dát si každý den alespoň šálek čaje z Macy. Muži bojující s potížemi s erekcí pak nejčastěji využívají Macu v tabletách, kde je v kombinaci s dalšími bylinkami upravena tak, aby co nejlépe posilovala erekci. Sportovci si ji pak kupují v prášku, který lze rozmíchat ve vodě, jogurtu, či jiném jídle, a je ideální dát si vždy na snídani.

26 Dub

Čím jsou zipové sáčky tak výjimečné

Svou jednoduchostí – představte si situaci, že si objednáte z e-shopu na vyzkoušení vzorky kosmetiky, a zásilka k vám dorazí precizně zabalená v zipovém sáčku. Budou v ní všechny malé plastové obálky, a v nich vzorky krémů, z nichž si pak vyberete ty, které vám vyhovují. Jak prosté, jak jednoduché – vzorky jsou uvnitř sáčku zabezpečeny zčásti před mechanickým poškozením, a důsledně před prachem a vlhkostí. Kdyby zip sáček neexistoval, musely by polyetylenové pytlíky být zatavené, anebo alespoň převázané provázkem nebo gumičkou, což by ale neposkytovalo stoprocentní ochranu před vlhkostí. U zataveného sáčku jej při rozbalování musíte rozstřihnout a vzorky vyjmout, zatímco v zipovém sáčku máte vzorky uložené i doma v bezpečí před vlhkostí a prachem.

obsah dámské kabelky

Svou skladností a lehkostí – plastové sáčky zip skoro nic neváží, můžete je mít doma uložené v zásobě v šuplíku, aniž by se prohýbal pod tíhou svého obsahu. Zároveň nezaberou moc místa, takže jich v tom šuplíku můžete mít třeba padesát v různých velikostech, na spoustu drobností v domácnosti. Zip sáčky jsou skladnější, než dózy, plechovky, sklenice a krabičky, protože kopírují tvar úložného prostoru a uloženého předmětu, čímž se úložný prostor perfektně vyplní, aniž by jeho část byla nevyužita.

žena při líčení

Svou cenou – i za velké zip sáčky a pytle se zipem nezaplatíte tolik, jako za stejné objemy u plastových dóz. Proto se vyplatí v nich skladovat trvanlivé potraviny větších objemů, jako jsou např. luštěniny, mouky, ořechy, strouhanka, sušené ovoce či obilné vločky. V kuchyni či ve spíži ušetříte díky tomu místo a vše máte přehledně uloženo. Díky nízké ceně si je můžete brát s sebou na výlety, na dovolenou, i do zaměstnání pro ukládání svačiny, hygienických potřeb, toaletního papíru, pro zabezpečení mobilu či tabletu před deštěm a znečištěním.

28 Úno

Kupte si rybářské lehátko pro dva, ať už se při čekání nenudíte!

Dlouhé čekání při rybaření Vás možná může začínat nudit. Navíc Vás bolí záda od nepohodlné skládací židle, na které se už několik hodin musíte krčit. Nudíte se, protože s sebou nemáte žádného kamaráda, který by Vás neustále zásoboval vtipnými historkami, a přemýšlíte, jak to jen všechno změnit. Řešení je jednoduché – příště popadněte svého kamaráda a pořiďte si pohodlnější sedadlo!

Zajisté se Vám bude hodit rybářské lehátko pro dva, které zajistí ten největší komfort pro Vás i Vašeho rybářského parťáka. Nejvíce se hodí na léto, kdy se do něj můžete položit a vychutnávat si poslední sluneční paprsky dopadající na Vaši tvář. Pokud rybaří pouze jeden z Vás, ten druhý se může v poledne opalovat. Jedná se o multifunkční prostředek pro největší pohodlí!

Rybaření

V nabídce je několik typů a barevných provedení. Je jen na Vás, kterému dáte přednost a které Vám později bude dělat radost. Lehátka se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Nestane se Vám tedy, že byste se najednou propadli na zem, nebo se protrhla látka, na které ležíte.

Vybírat si můžete i podle jednotlivých faktorů, jako je váha, barva, cena, značka, samotné provedení, multifunkčnost, či akce, které platí i na vybrané druhy lehátek. Také si můžete nějaké vyhlídnout a čekat na jeho zlevnění, přestože i lehátka mimo akci seženete za neuvěřitelně nízké ceny. Doprava zdarma na vybrané druhy je jako třešnička na dortu, nejlepší zákaznický servis. Doručení trvá maximálně tři dny – hned potom se můžete s kamarádem či partnerem ihned vydat na lov!

Rybářský úlovek

V nabídce obchodu jsou i další rybářské pomůcky, návnady, pruty i lodní motory (pokud se zrovna nechystáte lovit na břehu). Každý rybář si najde to, co potřebuje. Přečíst si také můžete recenze spokojených zákazníků, kteří se do obchodu opakovaně vrací. I to svědčí o nejvyšší kvalitě výrobků.

30 Říj

Plesové šaty

Pokud vás letos čeká ples, je nejvyšší čas vybrat ty správné šaty. Na plese jsou šaty vlastně to nejkrásnější :D. Mnoho z nás si tancování moc neužívá, ale krásné šaty miluje každá žena. Proto jejich výběr nezanedbejte a pořádně promyslete, jaké se vám nejvíc líbí.

Šaty na ples by měly být určitě dlouhé, nicméně je super mít na nich rozparek, nejenže to dobře vypadá, ale i se v nich pak mnohem lépe chodí a tančí. Plesové šaty můžou mít samozřejmě nespočet barev. Oblíbená je hlavně červená, modrá a růžová. Tady je dobré se řídit buď tvojí oblíbenou barvou nebo barvou vlasů, no nebo ideálně obojím. Zrzky, které mají rády červenou mají barvu jasnou. Blondýnkám zase nejvíc sluší modrá. Ať už tmavá královsky modrá nebo světlá nebeská. Hnědovlásky by měly nejspíš sáhnout právě po růžové.

plesové šaty

Ale fantazii se samozřejmě meze nekladou. Můžete si vybrat i vícebarevné šaty nebo šaty s nějakým zajímavým vzorem. Krásné jsou také různé kamínky a flitry. Ve světlech reflektorů v nich nejvíc zazáříte.

Důležitý je samozřejmě také výběr lodiček. Boty by se měly hodit k šatům (takže černé výrazné lodičky ke světle růžovým šatům s krajkou asi nepůjdou). Měly by být pohodlné (alespoň v rámci možností, jak jen to u bot na podpatku jde). Zvolit můžete buď otevřenou nebo uzavřenou špičku. Uzavřená možná působí o něco elegantněji, ale tady už spíše záleží na tvém konkrétním vkusu.

plesové šaty

Na ples určitě nezapomeň na doplňky. Náušnice, řetízky, náramky… Na plese si můžeš dovolit být za princeznu a nosit i drahé a extravagantní doplňky. K tomu je samozřejmě potřeba i dokonalý účes a líčení. Klidně se neboj oslovit profesionály, nemusíš všechno dělat sama. Líčení udělá z celkového dojmu opravdu hodně, proto by se na něj nemělo v žádném případě zapomínat.

Pro výběr nejkrásnějších šatů mrkni na web Plesové šaty a můžeš začít vybírat!

30 Říj

Plesové šaty

Pokud vás letos čeká ples, je nejvyšší čas vybrat ty správné šaty. Na plese jsou šaty vlastně to nejkrásnější :D. Mnoho z nás si tancování moc neužívá, ale krásné šaty miluje každá žena. Proto jejich výběr nezanedbejte a pořádně promyslete, jaké se vám nejvíc líbí.

Šaty na ples by měly být určitě dlouhé, nicméně je super mít na nich rozparek, nejenže to dobře vypadá, ale i se v nich pak mnohem lépe chodí a tančí. Plesové šaty můžou mít samozřejmě nespočet barev. Oblíbená je hlavně červená, modrá a růžová. Tady je dobré se řídit buď tvojí oblíbenou barvou nebo barvou vlasů, no nebo ideálně obojím. Zrzky, které mají rády červenou mají barvu jasnou. Blondýnkám zase nejvíc sluší modrá. Ať už tmavá královsky modrá nebo světlá nebeská. Hnědovlásky by měly nejspíš sáhnout právě po růžové.

plesové šaty

Ale fantazii se samozřejmě meze nekladou. Můžete si vybrat i vícebarevné šaty nebo šaty s nějakým zajímavým vzorem. Krásné jsou také různé kamínky a flitry. Ve světlech reflektorů v nich nejvíc zazáříte.

Důležitý je samozřejmě také výběr lodiček. Boty by se měly hodit k šatům (takže černé výrazné lodičky ke světle růžovým šatům s krajkou asi nepůjdou). Měly by být pohodlné (alespoň v rámci možností, jak jen to u bot na podpatku jde). Zvolit můžete buď otevřenou nebo uzavřenou špičku. Uzavřená možná působí o něco elegantněji, ale tady už spíše záleží na tvém konkrétním vkusu.

plesové šaty

Na ples určitě nezapomeň na doplňky. Náušnice, řetízky, náramky… Na plese si můžeš dovolit být za princeznu a nosit i drahé a extravagantní doplňky. K tomu je samozřejmě potřeba i dokonalý účes a líčení. Klidně se neboj oslovit profesionály, nemusíš všechno dělat sama. Líčení udělá z celkového dojmu opravdu hodně, proto by se na něj nemělo v žádném případě zapomínat.

Pro výběr nejkrásnějších šatů mrkni na web Plesové šaty a můžeš začít vybírat!