Byli jste v Los Angeles?

15 Pro

Byli jste v Los Angeles?

O tom, že existuje nějaká Amerika a na jejím území nějaké Spojené státy s nějakým městem jménem Los Angeles, se u nás všeobecně ví. Ale zatímco o tom máme povědomí, není zase až tak mnoho našinců, kteří už tam skutečně byli. A ti, kdo tam dosud nebyli, už dnes nenajdou žádnou alibistickou výmluvu, proč tak neučinili. Protože jsou tato místa dostupná jako nikdy dříve. Dnes už nám tam nezakazují cestovat naši nedemokratičtí politici, jak tomu bylo za dob takzvaného minula, dnes už nám příjezd do této země nekomplikují ani Spojené státy vízovou povinností či něčím jiným, a ani na nedostupnost dopravy do těchto míst se vymlouvat nelze. Protože dopravních prostředků, jimiž se dnes dá do USA dostat, je dost a dost. A nejen že tyto existují, ale jsou i rychlé, pohodlné a bezpečné, jak už tomu tak zejména u letecké dopravy bývá.

zelené letadlo

Ale ona se pořád ještě jedna výmluva, proč tam někdo nebyl, najít dá. A tou je skutečnost, že letenky nejsou zadarmo. A takový let za ‚velkou louži‘ se skutečně může leckomu prodražit, jak ví všichni, kdo někdy letmo nahlédli do nabídky letenek. Něco takového jako let do Ameriky skutečně něco stojí, a je nasnadě, že když si našinec vydělává podprůměrně, jen tak si na běžnou letenku nenašetří.

západ nad letištěm

Ale konec výmluvám! I někdo s poměrně nízkými příjmy na to může mít. A to pokud zvolí jako místo koupě letenky do Los Angeles Levné letenky. Tady totiž ceny rozhodně nedosahují astronomických hodnot, ba jsou naopak i velice příznivé. A to z toho prostého důvodu, že zde se neprodávají jenom letenky, na kterých si letecké společnosti chtějí (a musí) vydělat, ale i ty takzvaně na poslední chvíli. A jak je už i z tohoto odvoditelné, jedná se o letenky, které se nepodařilo prodat v předstihu a u nichž už hrozí, že si je nikdo nekoupí. A proto se tyto nabízejí i se značnou slevou, jenom aby se zužitkovaly.

A kdo na takové levné letenky narazí, může letět do USA za peníze, jež může obětovat leckdo.

By