Chvilky relaxace

28 Kvě

Chvilky relaxace

Kdo by to neměl rád. Přijde domů, ucpe ve vaně odtékací otvor špuntem a pustí si vodu. Do ní nalije nějakou pěnu a nějakou vůní a hups do vody. A vnímá jen klid kolem sebe. Vůní má každý jinou, oblíbenou, a klid, ten už si musíte umět zařídit. Nejlépe, když jste doma úplně sami.

Když tak ležíte ve vaně, myslíte si, že líp už by být nemohlo. Ale mohlo. Jenže vás to nenapadlo, nebo jste nad tím ještě vůbec neuvažovali. Ještě lépe by vám bylo ve vířivé vaně, zkráceně, ve vířivce. To by bylo teprve něco.

pevná vířivka

Myslíte si, že se autor článku zbláznil. Ne, nezbláznil. Nesmíte se však také domnívat, že byste si vířivku nemohli dovolit. Samozřejmě, pokud si zvolíte komfortní variantu, tak tu asi z jednoho platu nepořídíte. Ale jsou i levnější a ta už z výplaty koupit jde.

Že se to může porouchat? Samozřejmě, že může. Nebo snad někdo z vás zná věc, která se běžným provozem porouchat nemůže? Tak to bych docela rád viděl. Jenže ani v tomto případě není třeba skákat z okna, stačí si zavolat na servis vířivek a je po problému.

vířivka

Ne nebojte se, neřeknou vám, že mají plné termíny a dojdou za tři nebo čtyři týdny. To zcela jistě nepřichází v úvahu. Přijedou ihned jakmile bude volný termín, což většinou bývá hned druhý den. Tato firma, která nejen opravuje vířivky, má totiž zaměstnanců tolik, aby se stihlo vyhovět všem, a to nejen v kvalitě práce, ale i rychlosti. Ostatně u vířivek toho zase tolik k pokažení není, i když, stát se může samozřejmě cokoli. Nikdy nevíte, co se kde přihodí.

Vířivá vana, nebo vířivý bazén, setkávám se s oběma výrazy, je skutečně pohodový a v podstatě bez problematický stroj. A je jedno zda máte vířivkou pevnou či mobilní. Na všech se může něco objevit. Ovšem také všechny typy umí servis vířivek opravit, a ještě dát na opravu záruku. Přesně tak, jak to vyžaduje zákon.

By