Čím jsou zipové sáčky tak výjimečné

26 Dub

Čím jsou zipové sáčky tak výjimečné

Svou jednoduchostí – představte si situaci, že si objednáte z e-shopu na vyzkoušení vzorky kosmetiky, a zásilka k vám dorazí precizně zabalená v zipovém sáčku. Budou v ní všechny malé plastové obálky, a v nich vzorky krémů, z nichž si pak vyberete ty, které vám vyhovují. Jak prosté, jak jednoduché – vzorky jsou uvnitř sáčku zabezpečeny zčásti před mechanickým poškozením, a důsledně před prachem a vlhkostí. Kdyby zip sáček neexistoval, musely by polyetylenové pytlíky být zatavené, anebo alespoň převázané provázkem nebo gumičkou, což by ale neposkytovalo stoprocentní ochranu před vlhkostí. U zataveného sáčku jej při rozbalování musíte rozstřihnout a vzorky vyjmout, zatímco v zipovém sáčku máte vzorky uložené i doma v bezpečí před vlhkostí a prachem.

obsah dámské kabelky

Svou skladností a lehkostí – plastové sáčky zip skoro nic neváží, můžete je mít doma uložené v zásobě v šuplíku, aniž by se prohýbal pod tíhou svého obsahu. Zároveň nezaberou moc místa, takže jich v tom šuplíku můžete mít třeba padesát v různých velikostech, na spoustu drobností v domácnosti. Zip sáčky jsou skladnější, než dózy, plechovky, sklenice a krabičky, protože kopírují tvar úložného prostoru a uloženého předmětu, čímž se úložný prostor perfektně vyplní, aniž by jeho část byla nevyužita.

žena při líčení

Svou cenou – i za velké zip sáčky a pytle se zipem nezaplatíte tolik, jako za stejné objemy u plastových dóz. Proto se vyplatí v nich skladovat trvanlivé potraviny větších objemů, jako jsou např. luštěniny, mouky, ořechy, strouhanka, sušené ovoce či obilné vločky. V kuchyni či ve spíži ušetříte díky tomu místo a vše máte přehledně uloženo. Díky nízké ceně si je můžete brát s sebou na výlety, na dovolenou, i do zaměstnání pro ukládání svačiny, hygienických potřeb, toaletního papíru, pro zabezpečení mobilu či tabletu před deštěm a znečištěním.

By