Festivalové nutnosti

12 Čvn

Festivalové nutnosti

Pokud se chystáte na festival nebo koncert, můžete zapojit svou fantazii a obléknout se do zářivých barev. Na festivalech jsou i výrazné outfity běžné, a přesto v nich vyniknete, protože je každý úplně jiný. Pár módních tipů, které si oblíbili fanoušci festivalů, si představíme i dnes.
Samozřejmě výrazné oblečení. Je léto, můžete využít své schopnosti módního guru a zkusit zkombinovat nějaké opravdu výrazné barvy. Duhové crop topy, krajky, ale i oblečení, ze kterého visí korálky, řetízky a další různé maličkosti, to vše je dnes moderní. Také orientální vzory jsou dobrou volbou při výběru outfitů.
dózičky na třpitky
Ve vysokých teplotách to mají dívky těžké. Obzvláště ty s dlouhými vlasy. Proto si na internetu na festival můžete najít několik účesů, které vám vlasy sepnou, tudíž se nezapaří oblast krku, ale zároveň s ním doladíte výsledný vzhled. Nejběžnější jsou copánky vedoucí z temene hlavy nebo vlasy sčesané a sepnuté vzadu, aby krk dýchal, ale vlasy zůstaly rozpuštěné.
Nikdy nic nepokazíte výrazným barevným makeupem. Pokud se rozhodnete pro stíny i rtěnku, měly by ladit. Nebo případně zvolte červenou rtěnku. Například k duhovým stínům se bude opravdu hodit. Vybírejte klidně opravdu výrazné a třpytivé líčení. Využijte lesky i výrazné rozjasňovače.
dvojice na procházce
V drogériích najdete také lepící barevné kamínky na obličej spolu s třpytkami. Třpytky jsou kouzelné svým víceúčelovým využitím. Na festivalech se budou vyjímat ve vlasech, ale i na obličeji, klíčních kostech, nebo je lehce poprašte po těle.
A jestli není počasí zrovna nejhorší a jen tak se něčeho nezaleknete, nakupte si Kigurumi, což je overal, který na sebe bere podobu zvířat, nebo třeba jednorožce. Nejen, že budete mít mnoho náhodných fotek s kolemjdoucími, ale také se nemusíte bát, že by vás někdo přehlédl. Pár takových odvážlivců se najde i na metalových koncertech a pobaví tím mnoho účastníků.

By