K čemu všemu slouží teleskopická tyč

12 Dub

K čemu všemu slouží teleskopická tyč

Každý ví, že zdaleka ne všichni lidé jsou stejně vysocí. Někteří jsou zkrátka menší, než jiní. Avšak i ti s nižší výškou občas potřebují věci, které jsou mimo jejich dosah. Obvykle k tomu, aby na ně dosáhli, používají například stoly či židle, na které si jednoduše stoupnou. To však není ani zdaleka jediná možnost, a už vůbec ne nejbezpečnější.

I k nám na trh se totiž již dostala teleskopická tyč Chlorito. V podstatě jde o násadu, kterou lze roztáhnout a prodloužit tak její délku. Můžeme na ni připevnit prakticky cokoliv, díky standardizovaným koncům. Obvykle se tak používá při úklidu. Zde totiž najde nejširší uplatnění.

uklid10

Můžeme na ni připevnit například smeták či prachovku, a vymést tak pavučiny ze stropů a rohů místnosti. Také díky tomu můžeme dosáhnout například pod postel, kde se často hromadí prach.

Také na ni můžeme připevnit mop na vytírání, díky čemuž se nám ulehčí práce. Tentokrát ocení výhody i větší lidé, neboť si mohou nastavit délku násady tak, aby jim vyhovovala a nemuseli se příliš ohýbat. O tom, že si tím šetří záda, není třeba mluvit.

Avšak své využití najde nejen při úklidu domácnosti. I na zahradě ji dobře využijeme. Pokud máme například bazén (což, přiznejme si, většina z nás má), můžeme na ni připevnit síťku. Díky tomu můžeme vybrat nečistoty i ze dna, aniž bychom museli sestoupit do vody a tím je zvířit.

bazen6

Podobně se nám může hodit, pokud máme děti a při hraní například badmintonu nám košík skončí někde v koruně stromu či na jiném, hůře dosažitelném místě. S teleskopickou tyčí jej můžeme snadno zachránit a pokračovat ve hře.

Jak je tedy vidět, jedná se o skutečně velmi užitečnou věc. Není tedy pochyb o tom, že její koupě je rozhodně dobrá investice, která se vám mnohonásobně vrátí.

Zde je však dobré poznamenat, že je dobré při výběru hledět spíše na kvalitu, než na cenu. Pak vám totiž bude sloužit mnohem déle.

By