Neztrácejte čas vařením!

19 Bře

Neztrácejte čas vařením!

Dnešní doba si žádá své.

Pokud vyznáváte zdravý životní styl, pak vám gratulujeme. A pokud jste ke zdravému stolování přidali i aktivní sport, pak přímo poklona. Víme, že post aktivního sportovce je ve skutečnosti dřina. Je sice pěkné mít vypracované svaly a pekáč „buchtiček“ na hrudníku, ale buchty se samy neupečou. A vy nejlépe víte, že nestačí jen aktivní a pravidelný trénink, ale především z větší části se na vybudování svalové hmoty podílí správná zdravá strava plná a nabitá vitamíny, minerály, všemi živinami, co obsahovat může a musí a především vysokým podílem proteinů a zároveň zdravých tuků. Na rozdíl od hubnoucích mladičkých děvčat vy víte, že i sacharidy jsou potřeba a není radno se jich zříkat, protože jsou hlavním motorem, který vám dodává energii.

jídlo sportovec

Ve fitness centrech vám podají kvalitní proteinové nápoje a povzbuzovací drinky, které mají pečlivě vyvážené všechny komponenty a obsluha ví, jaký nápoj vám má podat před tréninkem, během tréninku i po tréninku. Jen neznalí mladí, rádoby sportovci, se „napájejí“ běžnými energetickými nápoji, které obsahují spoustu cukru, který navíc ničí zubní sklovinu. Zvláště, pokud vypijete značně vyprahlí energeťáky a nemáte v ústech dostatečnou zásobu slin, které by vaše zuby ochránily, časem se tento problém – s poničenou zubní sklovinou – objeví.

Pití máte vyřešené, ale co správná strava? Stravujete se pravidelně a máte vyvážený příjem všech živin včetně výše uvedených? Víte moc dobře, jaký poměr živin musíte přijímat a připravovat si jídlo každý den, dá docela zabrat, obzvlášť když nechcete sklouznout k fast foodu.

muž posiluje

Neztrácejte čas vařením!

Už jste vyzkoušeli dovážku super zdravého jídla pro sportovceaž k vám domů anebo dle libosti až do zaměstnání? Na webu si jen kliknete na program přímo pro sportovce a vyberete si z nabídky, zda si chcete svalovou hmotu udržet anebo ji navyšovat.

By