Obal na Huawei P30 Lite v pastelových barvách

18 Úno

Obal na Huawei P30 Lite v pastelových barvách

Proč lidé dávají přednost knížkovým obalům

Potěší vás svým vzhledem – říká se, že si svého partnera (partnerku) vybíráme srdcem (citem), ale vzhled také hraje svou roli. To bychom vůbec nemuseli mít oči, nebylo by nutné využívat zrak a vše bychom jen vnímali svým pocitem. Zrak je jeden z nejdůležitějších smyslů nejen pro to, abychom nespadli při chůzi na chodníku do příkopu, ale i pro vnímání krás okolního světa. Hodnotíme jím to, co se nám líbí, co je harmonické a krásné, malíři by bez lidského zraku rázem ztratili smysl. Očima tedy hodnotíme nejen malířská díla, ale také ochranné obaly na mobily.

žena s telefonem

A právě knížkové pouzdro mnohé z nás těší svým velmi jednoduchým a přesto elegantním designem, propracovaným do posledního detailu a velmi kvalitním dílenským zpracováním. Je až s podivem, že takové výrobky pořídíte tak levně, většinou jejich cena nepřesáhne tři sta korun, a kdybyste si je měli doma šít na šicím stroji, strávíte tím několik hodin pečlivé a namáhavé práce s pofiderním výsledkem.

telefonující dívka

Dejte vyniknout barvám – jistě není třeba rozebírat do detailů, jak důkladně knížkové pouzdro chrání telefon ze všech stran před prachem a poškrábáním, a že je možné z obalu Huawei P30 Lite vytvořit i vodorovný stojánek a mít mobil k dispozici pro sledování mapového podkladu nebo nějakého videa. O těchto vlastnostech lidé ví již dávno, ale mohli bychom vyzdvihnout právě vliv barev na náš život.

Inspirujte se dětmi

Děti vnímají svět takový, jak by měl opravdu vypadat, tedy harmonický, vyvážený, mírumilovný a plný barev. Všimněte si, jak na ně mají barvy pozitivní vliv a my dospělí se někdy stydíme a váháme přijmout je také mezi sebe jako něco přirozeného. Nebojte se sáhnout i po růžové, ačkoli je údajně vhodná jen pro ženy, vyzkoušejte tyrkysovou či zelenou nebo žlutou, každý z těchto pastelových tónů dodává energii a posiluje imunitu, která je dnes mimořádně důležitá pro naše přežití.

By