Oblečení pro miminka různých barev i velikostí

9 Srp

Oblečení pro miminka různých barev i velikostí

Potřebujete nově vybavit oblečením své dítko? Jsou mu některé věci menší, než jste předpokládala? Sháníte a dokupujete ještě některé věci? Chybí Vám do výbavičky ještě pár prvků? Potřebujete sehnat různé velikosti do porodnice nebo kompletní výbavičku? Nepropadejte panice, ani v případě, že něco sháníte na poslední chvíli. U nás vždy najdete kvalitní, bezpečné, hygienicky nezávadné, krásné, jedinečné a úžasné oblečení pro miminka.

Různé velikosti, střihy, typy, kvalitní materiály, obrázky, potisky to všechno u nás najdete. Široká nabídka poskytuje možnost rozsáhlého výběru, takže si každá maminka může vybrat podle vlastního vkusu. Ještě nevíte, co to bude? Nenechali jste si říct, zdali kluk nebo holčička? V tom případě zřejmě nakupujete v neutrálních barvách jako je šedá, žlutá, béžová a tak podobně. Nebo naopak vybíráte podle pohlaví? Těšíte se na malé princátko? Chcete mu něco pořídit v modré nebo zelené? Šedá nebo doplňkově černá je také velice oblíbená. Pro malé princezničky je zde připravená červená, růžová, fialová nebo oranžová. Používá se také žlutá, ale ve fantazii se meze nekladou, klidně si na holčičku dejte modrou nebo na kluka červenou. Záleží to jenom a pouze na Vás.

miminko spinká

Kojenecké soupravy do porodnice se dají pořídit v celku. Je příjemné vědět, že bude mít všechno oblečení jeden motiv, například jeden druh obrázku. Všechno k sobě ladí a pasuje a vypadá to nádherně jako z pohádky. Vybírat si můžete obrázky zvířátek, postavičky, nebo jenom nějaké logo, proužky, kuličky a mnoho dalšího. Tečky, hvězdičky, potisky, barvičky, je toho opravdu hodně na výběr, stačí si zadat velikost nebo vybírat podle jiných třeba i svých vlastních kritérií.

miminko se smě

Kojenecké soupravy také mohou být různě velké, mohou být třídílné nebo čtyřdílné, pětidílné či šestidílné. Záleží na tom, kolik kusů oblečení budete chtít s jedním motivem mít. Většinou se jedná o nějaké dupačky nebo body, tričko, ale třeba i čepičku, bryndáček a tak podobně. Vždy je vše vyrobené z kvalitní látky, jedná se o čistou bavlnu, která podléhá všem hygienickým a bezpečnostním normám, aby se Vaše dítko cítilo jako v hebké peřince, jako na obláčku.

By