Pohodlné taneční boty jsou základ

23 Říj

Pohodlné taneční boty jsou základ

Rozhodli jste se chodit na kurzy tance, a proto nyní řešíte, co na sebe? Co se týká oblečení, určitě volte pohodlné šaty nebo příjemný oblek, ve kterém se můžete pohodlně hýbat.
Otázka botou je však náročnější. Zde je potřeba rozlišit, jestli sháníte pánský pár anebo dámský. Pojďte se tedy seznámit s tím, jak správně pořídit ty nejlepší a nejpraktičtější taneční střevíce.

taneční boty

Dámské boty

Dámské taneční boty musí splňovat spoustu požadavků jak na pohodlí, tak na vzhled a na praktičnost. Při výběru dbejte zejména na to, abyste si pořídili správnou velikost, která vám bude dokonale padnout. Určitě také správně promyslete velikost podpatků. Určitě se jim nebraňte, krásně prodlouží nohy a dodají každému vašemu pohybu ladný nádech. Pokud si netroufáte, volte alespoň dvou centimetrovou variantu, pokud jste si však jistější a chtěla byste se naučit všechny pohyby i na vyšších, respektive klasičtějších podpatcích, zvolte alespoň pět centimetrů. Dalším faktorem, který nelze opomenout, je vzhled. Střevíce by měly být univerzální, aby se vám výborně hodily k jakýmkoliv šatům, které si na sebe vezmete. Nejčastější je stříbrná, béžová nebo bílá varianta.

Pánské boty

Pánské kroky většinou nejsou tolik náročné a kmitavé, to však neznamená, že byste měli správnou volbu podcenit. To určitě ne, zvolte si takový pár, který vám bude perfektně vyhovovat svou velikostí. Ta je klíčová, protože s puchýři a otlačeninami nejlepší výkony opravdu nepodáte. Co se týče barvy, zůstaňte u klasiky a pořiďte si černou klasiku, kterou díky své univerzálnosti využijete nejvíce.

balet

Ať už vybíráte dámský anebo pánský pár, vždycky myslete na jedno, a to na kvalitu. Šetřit se zde opravdu nevyplácí, je potřeba pořídit co možná nejkvalitnější variantu, která vám bude nohu nejenom zdobit, ale také chránit. Určitě se tedy nebojte investovat.

By