Rolety do interiéru

17 Led

Rolety do interiéru


Často si potřebujeme regulovat v našem domě množství světla, aby v něm nebylo vedro, nebo jsme mohli spát i přes den, což všechno zajistí rolety den a noc.

Rolety do interiéru

Široké využití

Jistě znáte nepříjemné situace v létě, kde všude praží Slunce a je nesnesitelné horko takže se před ním chceme schovat. Z tohoto důvodu se vyplatí mít doma rolety, pomocí kterých velmi snadno můžete regulovat množství světla vcházejícího do interiéru.

červené okenice

Oproti žaluzii je v tomto ohledu roleta mnohem více efektivnější, protože dokáže i za velmi slunečného dne v interiéru docílit naprosté tmy. Zároveň při stažených roletách z velké části snižujeme riziko vloupání, protože řada těchto produktů má elektrické řízení, které můžeme ovládat na dálku a tím stimulovat jako bychom normálně v nemovitosti bydleli. Zatáhnutím si domácí zajistíme zároveň soukromí, protože kolemjdoucí k nám nebudou moci nakupovat. V určité míře je to také izolace proti venkovnímu hluku. Právě tlumení hluku a zajištění dobré tmy je dobré pro zahuštění kvalitního spánku u přes den, což je například důležité, když chodíme na noční směny či pracujeme v noci.

Provedení produktu

Všemožných rolet je opravdu spoustu, ale není až tak snadné zvolit vhodné do našeho domu abychom s nimi byli spokojení a produkty velmi dobře fungovali. Rozhodně se podívejte i na rolety den a noc, protože ty skutečně mají mnoho výhod. O výrobu rolet den a nocse stará česká značka, což jen skutečně potvrzuje fakt, že na materiálech se zde nešetří a výroba je pečlivá. Na tyto produkty je dlouhá záruka, abyste měli jistotu v bezproblémovém požívání.

roleta v okně

Výrobce kromě klasických řetízku nabízí elektronické ovládání a také ovládání za pomocí mobilního telefonu, což je velmi komfortní možnost. Provedení samotných rolet je mnoho, přičemž není problém ani mít hlavní vodící lišty z hliníku, což je opravdu velmi odolný materiál s velmi dobrou vydrží. Produkt přizpůsobí Vašim rozměrům oken, a proto nebudete vůbec muset bourat a dělat jiné náročné práce. Upevnění se dá vyřešit do výklenku, stěny či stropu, což záleží na Vašem prostoru.

By