Sedací vak je hračka i nábytek

8 Říj

Sedací vak je hračka i nábytek

Sedací vaky https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo jsou oblíbené pro svou univerzálnost, snadnou údržbu a zajímavý design. V jednom doplňku můžete získat pohodlné křeslo, příjemné lehátko, nápaditou a funkční hračku pro děti i praktický kousek pro vaši terasu.

židle do kruhu

Malý byt je bude milovat

V malém bytě bojujete o každý centimetr, a proto jste byli velmi opatrní, když jste vybírali sedací soupravu. Zvolili jste menší model, který se hodí jen pro posezení dvou osob a o pohodlném sledování televize ve dvou nemůže být ani řeč. Najednou máte večer problém a dopadá to dokonce tak, že si lehnete na zem. A co teprve, když se za vámi na návštěvu zastaví pár přátel? Pro ty už nemáte místo k sezení vůbec. Tady sedací vaky oceníte nejvíce. Při skladování nezaberou místo, můžete je mít poskládané na sobě. Snadno je rozložíte a vnikne perfektní a příjemný koutek pro přátelskou rozmluvu. A večerní sledování televize? Kde jste se dříve přeli o místo na pohovce, budete nyní vést spory o posezení na vaku. Vaky jsou doplněny popruhy po stranách, snadno je proměníte z lehátka v křeslo.

Do dětského pokoje patří sedací vak

Čím tráví dítě nejvíce času? Hraním! Proto všechno, co umisťujete do dětského pokoje musí být především hravé. Sedací vak je perfektním doplňkem. Děti se na něm budou rády povalovat, a to prospívá k rozvoji jejich pohybových dovedností. Dlouhé sezení na židli v jedné strnulé poloze není pro aktivní dítko to pravé. Pusťte do jejich pokoje atraktivní prvek, který si je rychle získá.

vyceněné zuby

Pohodlí na vaší terase

Těžký, objemný, velký, dřevěný nábytek? Známe lepší řešení pro vaši terasu. Sáhněte po sedacím vaku. Nebojte se jej používat venku, je vyroben z kvalitních a odolných materiálů. Posezení na terase se změní v příjemné polehávání a povalování. Prohlédněte si atraktivní designy, motivy a vzory.

By