Trendy náušnice, bez kterých by to nešlo

6 Kvě

Trendy náušnice, bez kterých by to nešlo

Doplněk, jakým jsou náušnice, patří nepopíratelně mezi nepostradatelnou část perfektního módního outfitu. Ženy bez nich nemůžou žít a některé si bez nich nepřipadají vůbec sexy. Muži nejsou žádnou výjimkou, protože se vůbec nejedná o žádnou ženskou záležitost, zdobí se nimi taky a dbají na jejich styl.

náušnice s perlou

Na běžné nošení i opravdové skvosty

Dámy bez náušnic nevylezou z domova. Mají hned několik druhů, které rády střídají a samozřejmě nimi lákají na sebe i pozornost. Na takzvané každodenní nošení upřednostňují zpravidla menší typy, které zdobí okolí jejich ucha, a přitom působí vkusně a jednoduše.

Jsou to zejména perlové typy náušnic, okrasné napodobeniny malých předmětů, ale i vše, co jim ladí k oblečení díky obměně barev.

Náušnice větších rozměrů nebo všechny, které se řadí mezi ty visící, volí zpravidla k luxusnějším příležitostem, jakými jsou svatby, oslavy, večírky nebo povyražení ven s holkami.

V poslední době se sází na extravagantnost a vše, co může vypadat zpočátku zvláštně a netypicky, se potkává s vlnou pozitivní kritiky. Sortiment je vskutku bohatý a vybírat si můžete i takové, které vyrazí dech všem lidem, kteří je na vás uvidí.
mladý hudebník

Mužská chlouba a módní styl

Není nic neobvyklého, pokud natrefíte na muže, který je ozdobený doplňkem, jakým jsou náušnice. Tak nějak k nim postupem času patří stejně moc jako k ženám. Muži však dbají na to, aby byly nenápadné a poněkud mužnější než ty, které si pořizují jejich něžnější polovičky.

Vybírají si černý odstín nebo sází na klasiku v podobě stříbra, zlata, ale i chirurgické oceli. Zpravidla se jedná o jednoduché kroužky těch nejmenších rozměrů, ale najdou se i odvážlivci, kteří se nebojí zviditelnit i více náušnicemi najednou.

Říká se, že kdo nemá náušnice, jakoby nebyl kompletní a z jedné části nahý a důkazem toho je i situace, která mnohým přináší pocit, že to nejsou oni, pokud nemají přikrášlení na jejich uších.

By