Trendy náušnice, bez kterých by to nešlo

18 Lis

Trendy náušnice, bez kterých by to nešlo

Doplněk, jakým jsou náušnice, patří nepopíratelně mezi nepostradatelnou část perfektního módního outfitu. Ženy bez nich nemůžou žít a některé si bez nich nepřipadají vůbec sexy. Muži nejsou žádnou výjimkou, protože se vůbec nejedná o žádnou ženskou záležitost, zdobí se nimi taky a dbají na jejich styl.

náušnice s perlou

Na běžné nošení i opravdové skvosty

Dámy bez náušnic nevylezou z domova. Mají hned několik druhů, které rády střídají a samozřejmě nimi lákají na sebe i pozornost. Na takzvané každodenní nošení upřednostňují zpravidla menší typy, které zdobí okolí jejich ucha, a přitom působí vkusně a jednoduše.

Jsou to zejména perlové typy náušnic, okrasné napodobeniny malých předmětů, ale i vše, co jim ladí k oblečení díky obměně barev.

Náušnice větších rozměrů nebo všechny, které se řadí mezi ty visící, volí zpravidla k luxusnějším příležitostem, jakými jsou svatby, oslavy, večírky nebo povyražení ven s holkami.

V poslední době se sází na extravagantnost a vše, co může vypadat zpočátku zvláštně a netypicky, se potkává s vlnou pozitivní kritiky. Sortiment je vskutku bohatý a vybírat si můžete i takové, které vyrazí dech všem lidem, kteří je na vás uvidí.
mladý hudebník

Mužská chlouba a módní styl

Není nic neobvyklého, pokud natrefíte na muže, který je ozdobený doplňkem, jakým jsou náušnice. Tak nějak k nim postupem času patří stejně moc jako k ženám. Muži však dbají na to, aby byly nenápadné a poněkud mužnější než ty, které si pořizují jejich něžnější polovičky.

Vybírají si černý odstín nebo sází na klasiku v podobě stříbra, zlata, ale i chirurgické oceli. Zpravidla se jedná o jednoduché kroužky těch nejmenších rozměrů, ale najdou se i odvážlivci, kteří se nebojí zviditelnit i více náušnicemi najednou.

Říká se, že kdo nemá náušnice, jakoby nebyl kompletní a z jedné části nahý a důkazem toho je i situace, která mnohým přináší pocit, že to nejsou oni, pokud nemají přikrášlení na jejich uších.

By