U nás najdete všechno potřebné

19 Zář

U nás najdete všechno potřebné

Pokud se věnujete šití jarních či letních modelů, vystačíte si se spolehlivým šicím strojem, kvalitní látkou, špendlíky, nůžkami, metrem, zipy či knoflíky, prostě s běžnými šicími potřebami a galanterií, která je ve většině případů snadno k sehnání. Pokud ovšem chcete šít zimní oblečení či se chcete věnovat šití bytových doplňků, jistě oceníte nejrůznější druhy vycpávek a výplní, které jsou nutné k tomu, aby zimní oblečení opravdu hřálo a polštáře či prošívané deky byly měkké a hebké na dotek. A právě proto jistě oceníte kvalitní a spolehlivý materiál zvaný vatelín. Možná Vám připadne tento název neznámý, ale jistě jste se tímto materiálem již setkali v mnoha podobách. Jeho využití je opravdu obrovské a to hlavně jako výplň zimních bund a vest či prošívaných dek, zavinovaček pro miminka, ale také jako podšívka polštářků a dalších výrobků vyrobených technikou patchwork.

prošívané bundy

Jak vidíte, vatelín má opravdu velké využití. Jedná se o tak zvané polyesterové rouno, které je na trhu k dostání v několika různých velikostech, gramážích a hlavně také tloušťkách, protože pro každý výrobek potřebujete jinou gramáž a tloušťku, podle toho, jestli chcete, aby víc hřál a nabyl více objemu či naopak. Dokonale drží tvar a velmi dobře se s ním pracuje. Pokud se tedy chcete pustit do vlastní kolekce polštářů a prošívaných dek či si vyzkoušet ušít svůj vlastní model zimního oblečení, bude se Vám jistě tento materiál hodit.

polštář

Dobře víme, že pouze vatelín nestačí, proto v naší široké nabídce najdete všechno potřebné k Vaší práci. Troufáme si tvrdit, že jsme největším dodavatelem galanterie na trhu a proto si u nás vyberete všechno od nití a špendlíků přes knoflíky či zipy, až po krejčovskou pannu a spoustu a spoustu dalšího vybavení pro všechny švadlenky a krejčí. A to ještě není všechno. Nejsme tu pouze pro ty, kteří se zabývají šitím, ale i dalšími ručními pracemi, jako je třeba pletení, háčkování či vyšívání.

By