Zbavme se problémů

7 Srp

Zbavme se problémů

Čím méně má člověk peněz, tím více má problémů. To je dávno známá věc. A i když to zase až tak stoprocentně neplatí obráceně, i když je skutečností, že úměrně zvyšujícímu se množství vlastněných peněz problémy nemizí, ale jsou jen nahrazovány jinými, jako jsou obavy z toho, že o ně člověk přijde třeba v podobě krádeže, inflace nebo dejme tomu špatných investičních rozhodnutí, je rozhodně lepší, když je člověk dobře finančně situovaný.

Ten, kdo má peníze, se má prostě vždycky líp než ten, kdo je nemá. Na tom se určitě všichni shodneme, protože realita je už taková.

drobné mince

Ovšem realita současně není leckomu zase až tak příznivě nakloněná, a tak se kdekdo z nás nedočká příjmů, které by ho dokázaly plně uspokojit, ani kdyby se snažil ze všech sil. Nebýváme nijak závratně placeni, ba nejednou pobíráme v práci i pomalu almužnu, a to už ani nemluvě o těch, kteří marně shánějí i aspoň nějakou placenou práci. A když si tak někdo na dostatečně velké peníze nepřijde, má to vskutku těžké.

A aby to nebylo aspoň nezvládnutelné, aby nikdo nemusel rezignovat s tím, že prostě umře hlady, protože nedokáže potřebné peníze získat, jsou tu aspoň půjčky. Je sice pravdou, že jde pouze o dočasné řešení finančních problémů, že se půjčené peníze musí nakonec nevyhnutelně i splatit, ale jisté je tu to, že pomohou, když člověk neví, kudy kam. Tedy za předpokladu, že takový člověk ve finanční tísni takovou pomoc sežene.

eura bankovky

Což není jenom nějaké teoretizování. Je celá řada případů, kdy si lidé půjčit potřebují, ale stále nedokážou najít někoho, kdo by jim v tomto ohledu vyšel vstříc. Protože lidé ve finanční tísni nebývají ideálními žadateli, jen těžko prokazují, že dokážou získanou půjčku splácet.

Ale nabízí se tu i nejlevnější hypotéka FAHD, u níž se i u lidí v komplikované finanční situaci takové prokazování schopnosti splácet zvládnout dá, a to docela jednoduše. Tady se prostě dá do zástavy zájemcova nemovitost a vzápětí jsou peníze k dispozici. A je po problémech.

By